Actueel
Saturday 25 June '22
10:00 uur 11:00 uur
Saturday 18 June '22
10:00 uur 11:00 uur
Saturday 11 June '22
10:00 uur 11:00 uur
C.B.O.
Wednesday 22 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
Wednesday 15 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
Wednesday 08 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
C.B.O.
Saturday 25 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
Saturday 18 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
Saturday 11 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
Days Of Future Past
Saturday 25 June '22
17:00 uur
Saturday 18 June '22
17:00 uur
Saturday 11 June '22
17:00 uur
De Van Alles En Nog Wat Show
Monday 27 June '22
20:00 uur21:00 uur
Monday 20 June '22
20:00 uur 21:00 uur
Monday 13 June '22
20:00 uur 21:00 uur
Gemeenteraadsvergadering of Shoreline
Thursday 23 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur 23:00 uur
Thursday 16 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur 23:00 uur
Thursday 09 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur 23:00 uur
Joy of Klassiek op Zondag
Sunday 26 June '22
13:00 uur 14:00 uur
Sunday 19 June '22
13:00 uur 14:00 uur
Sunday 12 June '22
13:00 uur 14:00 uur
Jubilate Deo
Sunday 26 June '22
12:00 uur
Sunday 19 June '22
12:00 uur
Sunday 12 June '22
12:00 uur
Kerkdienst
Sunday 26 June '22
09:00 uur 10:00 uur 11:00 uur
Sunday 19 June '22
09:00 uur 10:00 uur 11:00 uur
Sunday 12 June '22
09:00 uur 10:00 uur 11:00 uur
Kerkdienst
Sunday 26 June '22
15:00 uur 16:00 uur 17:00 uur
Sunday 19 June '22
15:00 uur 16:00 uur 17:00 uur
Sunday 12 June '22
15:00 uur 16:00 uur 17:00 uur
Kerkdienst
Sunday 26 June '22
18:00 uur 19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
Sunday 19 June '22
18:00 uur 19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
Sunday 12 June '22
18:00 uur 19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur
Kunst & Vliegwerk of dialectprogramma
Saturday 25 June '22
12:00 uur
Saturday 18 June '22
12:00 uur
Saturday 11 June '22
12:00 uur
Ontbijt met Spek
Wednesday 22 June '22
09:00 uur 10:00 uur 11:00 uur
Wednesday 15 June '22
09:00 uur 10:00 uur 11:00 uur
Wednesday 08 June '22
09:00 uur 10:00 uur 11:00 uur
Over De Country Grens
Saturday 25 June '22
18:00 uur
Saturday 18 June '22
18:00 uur
Saturday 11 June '22
18:00 uur
Polska
Saturday 25 June '22
09:00 uur
Saturday 18 June '22
09:00 uur
Saturday 11 June '22
09:00 uur
Show zonder Naam
Tuesday 21 June '22
20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur
Tuesday 14 June '22
20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur
Tuesday 07 June '22
20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur
Sport Lokaal
Saturday 25 June '22
14:00 uur 15:00 uur 16:00 uur
Saturday 18 June '22
14:00 uur 15:00 uur 16:00 uur
Saturday 11 June '22
14:00 uur 15:00 uur 16:00 uur
Tussen 1&2
Saturday 25 June '22
13:00 uur
Saturday 18 June '22
13:00 uur
Saturday 11 June '22
13:00 uur
Weekend!
Friday 24 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur 23:00 uur
Friday 17 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur 23:00 uur
Friday 10 June '22
19:00 uur 20:00 uur 21:00 uur 22:00 uur 23:00 uur